O NÁS

Vysoká kvalita provedení a zodpovědný přístup

rychlost v provedení objednaných prací

přijatelné ceny

29 let zkušeností

NÁŠ PŘÍBĚH

Firmu založil v roce 1994 Rostislav Štarha. Od začátku se firma zaměřila na dělení materiálu vodním paprskem.

Naše začátky

Fungovala pod názvem Rostislav Štarha – Hydros řezání a dělení materiálů za pomocí vysokotlakého vodního paprsku. Sídlila v Lužicích (asi 5 km od Hodonína), kde měla pronajaté prostory. V roce 1998 se přestěhovala do pronajatých prostor v Hodoníně. Zde dochází k rozšíření pracoviště na dva pracovní stoly. Oba jsou určeny pro řezání vodním paprskem.

V roce 2006 je založena firma MDV, s.r.o. řezání a dělení materiálů vodním paprskem. V roce 2009 dochází ke stěhování do vlastních prostor v Rohatci vzdáleném asi 8 km od Hodonína. V současné době se firma stále věnuje řezání vodním paprskem. Ve firmě jsou zaměstnaní vysoce kvalifikovaní pracovníci, kteří nabízejí dlouholeté zkušenosti v oboru dělení materiálu vodním paprskem.

Současnost

Snažíme se o stálý technologický rozvoj a poskytování moderních a efektivních technologii pro naše zákazníky.

LET ZKUŠENOSTÍ

ZHOTOVENÝCH PROJEKTŮ

TISÍC VÝROBKŮ

CO PRO VÁS MŮŽEME UDĚLAT?

Vyřezat, rozřezat vodou nebo laserem, frézovat a vrtat pomocí CNC strojů…

Řezání vodním paprskem

Nabízíme přesné řezání vodním paprskem všech druhů materiálů i složitějších tvarů, s možností řezání pod úhlem do 50° na CNC řízených stolech. 

Řezání laserem

Nabízíme profesionální služby a moderní technologii pro řezání laserem. Pomocí laseru lze řezat s vysokou přesností.  Výsledkem jsou přesné výpalky z plechu.

CNC KOVOBRÁBĚNÍ a frézování

Zabýváme se sériovou i kusovou výrobou především tvarově složitých dílců např. zápustek, forem, upínacích a  montážních přípravků, nástrojů pro zdravotnictví,  programovaných přes CAM systémy.

CNC OHRAŇOVÁNÍ PLECHU

Zajišťujeme jednorázové i sériové ohraňování ocelových i nerezových plechů. Umíme kalkohýbat i složité dílce. Maximální tloušťka je závislá na délce ohybu.