řezání a dělení materiálů

LASEREM

LASER

Precizní a velmi přesné laserové řezání

Co nabízíme

Nabízíme Vám službu precizního a velmi přesného 
laserového řezání.  Laserové řezání jednoduše zahrnuje použití zaostřeného laserového paprsku k řezání širokého pole materiálů s vysokou úrovní přesnosti, opakovatelnosti a čistou konturou řezu. Jedná se o proces, kde precizní řez může být prováděn i na těch nejtenčích materiálech.

Naše technologie je schopna zhotovit ty nejsložitější tvary a výrobky z různorodých materiálů s různým rozsahem tloušťky. Oblasti použití a druhy materiálů, které lze řezat jsou tedy velmi široké. Přesnost řezu a jeho kvalita je pak hlavní doménou laserového řezání. Díky naší okamžité reakci, špičkové znalosti technologie a rychlosti stroje, Vám tímto řezané dílce zhotovíme ve velmi krátkých dodacích časech.

Zpracovávané materiály

Laserem jsme schopni zpracovat prototypové, kusové ale i sériové dílce – výpalky. Rozměry řezacího stolu jsou 1500 x 3000 mm. Jsme schopni řezat kovové fólie, planžety a plechy v tloušťce od 0,05 mm – 3 mm. Opakovatelná a poziční přesnost řezání je ± 0,1 mm. Materiály různého chemického složení, tloušťky a povrchové úpravy pro řezání a následnou výrobu máme skladem. Zpracováváme materiály:

  • Nerez
  • Ocel
  • Mosaz
  • Kovové slitiny

Podklady pro výrobu

Jsme schopni podklady zpracovávat přímo z tištěné technické dokumentace, a to převodem do elektronické podoby, nebo přímo načítat v elektronické podobě ve formátech:  *.DXF, *.DWG,  *.STEP, *.PDF

Pro více informací a zakázky kontaktujte přímo:

Libor Zechmeister 
vedoucího laserového centra
Tel.: 602 205 007

vysoká přesnost řezu

produktivní řezání vysoce výkonným strojem

možnost realizace sériových zakázek

díky efektivní technologii za příznivé ceny

realizace zakázky ve velmi krátkých termínech

rozměry řezacího stolu 1500 x 3000 mm